در باره ما

ما کی هستیم و چه خدماتی به شما می دهیم

در باره ماحریم خصوصی


رعایت حریم شخصی کاربران برای لاندراَپ بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ لاندراَپ از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات لاندراَپ در سامانۀ لاندراَپ ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

راههایی که ما اطلاعات زیر را بدست می آوریم

اطلاعاتی که شما مستقیما در لاندراَپ ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که لاندراَپ ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست ، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در لاندراَپ ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

۱ - اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس لاندراَپ استفاده می‌کنید موقعیت مکانی سفارش و همچنین زمان سفارش ذخیره می‌شود.

۲ - تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در لاندراَپ را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در لاندراَپ ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، لاندراَپ در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

لاندراَپ ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت لاندراَپ را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.
اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
لاندراَپ ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در لاندراَپ ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس لاندراَپ به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به لاندراَپ جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:
• ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
• برقراری ارتباط بین مشتری و همکاران ما در بخش تحویل و دریافت موارد استفاده از اپ.
• ارتباط لاندراَپ با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
• شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
• بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده لاندراَپ می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر - اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد - مطالبه شود، لاندراَپ موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.